Rozpocznij czat
  • Kategorie
  • Parametry
  • FOTOWOLTAIKA

Instalacje fotowoltaiczne to obecnie najbardziej popularny trend eko. EKO ekologiczny i ekonomiczny. Jak pokazują statystyki, czas oczekiwania na montaż takiej instalacji sięga nawet pół roku. Dlatego znajdziesz u nas produkty które jesteś w stanie sam skompletować i stworzyć własny niezawodny, a przede wszystkim dający wiele satysfakcji system.

Instalacje fotowoltaiczne możemy podzielić na kilka rodzajów przede wszystkim ze względu na sposób wykorzystania on grid i off grid.

Tutaj prezentujemy produkty do instalacji on grid, czyli takie gdzie możesz wyprodukowana energię (prąd) wykorzystać, a nadwyżki oddać operatorowi i odebrać w razie potrzeby 80%.

Kolejny podział to podział ze względu na moduły:

- amorficzne (zwykle tańsze ogniwa, które "startują" zwykle w gorszych warunkach pogodowych, ich moc jest mniejsza również trwałość jednak mają zaletę taką, że najlepiej ze wszystkich sprawdzają się na elewacjach.)

- polikrystaliczne (ze względu na powszechną i mniej zaawansowaną technologię ogniwa są tańsze lecz posiadają mniejszą moc samego panela w stosunku do paneli monokrystalicznych, mają zwykle niebieskawy kolor, a ich design nie jest obecnie zbyt popularny. Mają najlepszy stosunek jakość - cena.)

- monokrystaliczne (panele dość wydajne mocno, bardzo popularne ze względu na wygląd i design oraz stare rosnące parametry mocy, wspierane sprzedażowo przez wszystkich i wszędzie.)

Brak produktów do wyświetlenia