Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Golarki damskie

Golarka damska

Golarka elektryczna damska to nie to samo, co depilator, a golenie to nie to samo, co depilacja. Działanie golarek damskich polega jedynie na podcinaniu włosków, tak, aby stały się niewidoczne i w niczym nie przeszkadzały. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny.

Do czego służy golarka damska?

Depilacja za pomocą golarki elektrycznej pozwala na równomierne i dokładne przycięcie włosków tuż nad powierzchnią skóry. Urządzenie działa dokładnie tak, jak te używane przez panów do radzenia sobie z zarostem. Może się jedynie od nich różnić kształtem i wielkością.

Czy golarki damskie są dobre?

W rankingu najlepsze golarki damskie nie mogło zabraknąć tego modelu od marki Braun. Dobre golarki damskie mają to do siebie, ze są wygodne w korzystaniu i bardzo skutecznie usuwają owłosienie. Ten model dokładnie goli całe ciało, a do tego jest łagodny i nie podrażnia skóry.

Czym różni się golarka od depilatora?

Depilatory to niewielkie urządzenia, które umożliwiają pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała. W przeciwieństwie do golarek i jednorazowych maszynek depilatory usuwają włosy razem z cebulkami, dzięki czemu zostają one osłabione i odrastają znacznie wolniej.

Czym się różni męska maszynka do golenia od damskiej?

Męska maszynka jest przystosowana przede wszystkim do golenia bardzo twardego zarostu na twarzy. Z kolei dla damskiej maszynki twardość włosia nie jest już tak istotna, znacznie ważniejsza jest skuteczność na znacznie większej powierzchni. Nogi pań to znacznie większe pole do depilacji, niż twarz mężczyzny.

Czy golarka elektryczna damska goli na gładko?

Depilacja za pomocą golarki elektrycznej pozwala na równomierne i dokładne przycięcie włosków tuż nad powierzchnią skóry. Urządzenie działa dokładnie tak, jak te używane przez panów do radzenia sobie z zarostem.

Jaka maszynka elektryczna dla kobiet?

Liderem jest wodoodporna golarka elektryczna dla kobiet Philips SatinShave Advanced BRL140/00, która umożliwia golenie pod prysznicem lub w wannie. Wskaźnik naładowania umożliwia kontrolę, kiedy urządzenie jest naładowane, a kiedy bliskie rozładowania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie golarki?

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na budowę golarki – czy nie jest dla nas zbyt ciężka, czy wygodnie leży w dłoni. Dobre golarki mają specjalnie profilowane rączki, dzięki czemu nie wyślizgują się podczas pracy. Poza tym istotne jest to, czy praca golarki nie okaże się dla nas zbyt głośna.