Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Golarki do nosa i uszu

Golarka do nosa i uszu potocznie zwana trymerem.

Trymer do nosa zapewnia skuteczne przycinanie. Osłona zabezpieczająca pozostawia krótkie odcinki włosów. Pozwala uzyskać schludny wygląd bez ryzyka skaleczeń, wrastających włosków i wyrywania włosów. Przesuwaj prawidłowo głowicę przycinającą w nosie, aby chwytać włosy rosnące w różnych kierunkach.

Jak korzystać z trymera?

Na początku nałóż odpowiednią końcówkę na maszynkę. Następnie przesuwaj trymerem powoli, lekko dociskając go do skóry w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Jeśli chcesz przyciąć brodę, pamiętaj, aby najpierw ją dobrze wyczesać

Czy trymer do nosa boli?

Warto pamiętać, że trymer goli włosy, nie wyrywa ich, więc ich skracanie w tak wrażliwych miejscach jak nos czy ucho nie boli. Trymer w żaden sposób nie podrażnia też śluzówki nosa i nie napręża skóry

Jak usunąć włosy z nosa?

2 najbezpieczniejsze metody to użycie trymera lub depilacja laserowa.

Przycinanie za pomocą trymera do włosów w nosie

wydmuchaj nos, zanim skorzystasz z trymera, dzięki temu pozbędziesz się zanieczyszczeń i śluzu.

najlepiej będzie jesli ustaniesz przed lustrem w łazience lub uzyjesz przenośnego lusterka powiększającego.

Czym golić uszy?

Najlepszym rozwiązaniem jest trymer z wymiennymi nasadkami. Do urządzeń tego typu dołączane są końcówki dostosowane do golenia różnych części ciała – głowy, twarzy, miejsc intymnych, a także uszu i nosa. Za pomocą takiej końcówki szybko i wygodnie usuniesz niechciane włoski.

Po co rosną włosy w nosie?

Podstawową rolą, jaką spełniają włosy w nosie, jest zatrzymywaniu kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń przed przedostawaniem się ich do układu oddechowego. Wydawałoby się zatem, że korzystne jest ich pozostawienie na swoim miejscu. Niestety, zdarza się jednak, że najdłuższe włosy zaczynają przeszkadzać, wystając z nosa.

Jak Trymowac nos?

Jak w 3 łatwych krokach przyciąć włosy w nosie i uszach

Zacznij od wyczyszczenia uszu – patyczki są najlepszym wyborem, ale uważaj, aby nie wkładać ich zbyt głęboko. To samo dotyczy trymera, włóż go tylko na kilka cm, jeśli poczujesz jakikolwiek dyskomfort, to wysuń trymer.