Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Golarki do ubrań

Golarka do ubrań

Golarka do ubrań jest wyposażona w ostrza zakryte perforowaną obudową. W ten sposób do noży docierają jedynie zmechacone części tkaniny. Dzięki golarce możliwe jest ich ścięcie, a następnie umieszczenie w specjalnym pojemniku. Z pomocą urządzenia możesz więc odświeżyć swoje ubrania i nadać im dawny wygląd. Obsługa golarki jest bardzo łatwa i bezpieczna. Sprzęt może różnić się sposobem zasilania, ale każdy model cechuje się małym poborem prądu, bez względu na jego źródło.

Do czego służy golarka do ubrań?

Golarka do ubrań to urządzenie, którego nazwa mówi właściwie wszystko. Jest to wyposażony w ostrza przyrząd, który pozwala pozbyć się zmechaceń z naszych ulubionych swetrów, bluzek i innych części garderoby. Wszystko to, by cofnąć te widoczne efekty ich noszenia

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie golarki do ubrań?

Golarki do ubrań przydają się praktycznie w każdym mieszkaniu. Szukając idealnego modelu, powinieneś sprawdzić kilka parametrów technicznych. Pozwoli Ci to dokonać właściwego wyboru. W ofercie znajdują się golarki różnych producentów. Różnią się one między innymi rodzajem zasilania. Możesz kupić golarki zasilane bateryjnie, akumulatorowo, sieciowo lub akumulatorowo-sieciowo. Upewnij się, jaki typ baterii należy zapewnić do działania urządzenia. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest wyjmowany pojemnik na ścięte odpadki. Dzięki temu o wiele łatwiej jest go opróżnić. Niektóre golarki do ubrań zawierają w zestawie specjalną szczotkę, która służy do czyszczenia ostrzy. Na pewno warto zwrócić uwagę na wielkość urządzenia. Mniejsza golarka świetnie sprawdzi się w podróży, z kolei większy model będzie miał zwykle głowicę tnącą o większej powierzchni

Czy golarka do ubrań działa?

Golarki do ubrań nie niszczą włókien materiału. Mają przecież za zadanie poprawić estetykę odzieży, więc nie mogą działać w odwrotny sposób. Spilingowane kłaczki są starannie obcinane, a nie wyrywane. Mniej pewne są modele za kilka złotych, o których już napomniałem.

Jak używać golarki do ubrań?

Korzystanie z tego urządzenia jest bardzo proste. Po uruchomieniu przykładasz głowicę golącą do swetra, bluzki lub materiału i przesuwasz po zmechaconych miejscach. Gdy uznasz efekt pracy za zadowalający, możesz wyłączyć golarkę.

Jak pozbyć się kulek że swetra?

Na podłodze, blacie czy stabilnej desce do prasowania rozłóż sweter czy bluzę. Przytrzymaj delikatnie materiał jedną ręką, w drugą chwyć pumeks. Delikatnie pociągając i nie naciskając zbyt mocno na ubranie, wyczesuj zmechacone włókna.