Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Golarki do zarostu

Golarka elektryczna

Tego rodzaju urządzeniem nie ogolimy jednak twarzy tak dokładnie jak maszynką klasyczną. Ostrza nie stykają się bowiem bezpośrednio ze skórą, co z kolei pozwala uniknąć podrażnień oraz zacięć. Stosowanie golarki elektrycznej jest znacznie wygodniejsze.

Czy golarki elektryczne golą dokładnie?

Golarki elektryczne nie tylko dokładnie usuwają owłosienie, ale też redukują ryzyko zacięć lub wystąpienia uczulenia. Ponadto używanie golarki jest wygodniejsze niż korzystanie z maszynki jednorazowej, która ma słabsze ostrza i jest znacznie mniej ergonomiczna.

Jak golić się golarką elektryczną?

Aby usunąć włosy za pomocą golarki elektrycznej, przyłóż urządzenie do skóry pod kątem prostym i przeciągnij je po ciele pod włos. Golarki elektryczne usuwają włoski, nie powodując przy tym większego dyskomfortu. Po goleniu posmaruj skórę balsamem lub żelem nawilżającym.

Czym najlepiej golić twardy zarost?

Użyj maszynki do golenia z ukośną głowicą, która przeznaczona jest przede wszystkim do golenia gęstego i bardzo twardego zarostu. Zapewnia duży komfort golenia i nie spowoduje podrażnień przy goleniu. Skóra będzie także gładka.

Najlepsza golarka elektryczna do twardego zarostu to maszynka rotacyjna z dodatkową funkcją podnoszenia włosków, co ułatwia ich całkowite usunięcie. Szybko obracające się blaszki z ostrzami skutecznie poradzą sobie z zarostem

Czy golarka goli do zera?

Choć większość golarek elektrycznych przeznaczona jest z zasady do twarzy, wielu mężczyzn stosuje je również do golenia głowy na „zero”. To dlatego, że golarki foliowe dają możliwość cięcia tuż przy skórze. Są poręczne, lekkie, bezprzewodowe, można więc bez trudu użyć ich samodzielnie.

Czemu nie goli się na sucho?

Brak czasu lub pianki do golenia powoduje użycie maszynki na sucho. Trudno jest zniwelować powstający dyskomfort po goleniu na sucho. Podrażnioną skórę należy sumiennie nawilżać stosownymi kosmetykami. Producenci znanych marek stworzyli szereg urządzeń, dzięki którym golenie na sucho to czysta przyjemność.

Czy da się Zaciac golarka elektryczna?

Minimalane ryzyko nacięć, zaciąć i wrastających włosków

To po prostu bardzo bezpieczne i wygodne! Golarka elektryczna nie wyrywa włosków wraz z cebulkami –zdarza się to w przypadku zwykłej maszynki oraz jest normalne w przypadku stosowania wosku.