Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Piloty uniwersalne do dekodera

Jak skonfigurować pilot uniwersalny z dekoderem?

Wybierz tryb konfiguracji. Naciśnij klawisz TV i przytrzymaj go do momentu, kiedy dioda LED (na pilocie obok klawisza TV) zacznie migać. Wprowadź dwucyfrowy kod odpowiadający marce posiadanego telewizora. Jeśli kod nie zostanie zaakceptowany, dioda LED przestanie świecić, należy wówczas powtórzyć programowanie.

Pilot do dekodera – poznaj jego możliwości!

Lubisz spędzać leniwie popołudnia i wieczory przed telewizorem? Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem kinematografii, czy raczej fanem seriali lub innych programów rozrywkowych, z pewnością cenisz wygodę towarzyszącą relaksowi na kanapie.

Wielu z nas pamięta jeszcze czasy, kiedy trzeba było podnieść się z fotela, żeby zmienić stację telewizyjną. Kanały można było przełączać po kolei – rosnąco lub malejąco – korzystając z kilku guzików umieszczonych zwykle bezpośrednio pod śnieżącym ekranem. Na szczęście technologia poszła do przodu, oferując nam nie tylko rewelacyjną jakość transmisji, ale też komfort. Dziś możemy przełączać kanały jednym kliknięciem, bez konieczności przewijania wszystkich stacji – wystarczy do tego odpowiednio skonfigurowany pilot.

Jak zaprogramować pilot uniwersalny bez kodu?

Jeśli nie dysponujemy listą kodów, możemy skorzystać z automatycznego wyszukiwania kodów. Na początku włączamy telewizor, a na pilocie naciskamy jednocześnie przyciski SET oraz TVTXT1.

Jak używać pilota uniwersalnego?

Pilot do telewizora uniwersalny, w odróżnieniu od standardowego, trzeba na początku zaprogramować. W tym celu należy skorzystać ze specjalnych kodów znajdujących się zazwyczaj w tabelce dołączonej do urządzenia. Najpierw należy odnaleźć na niej wspomniany kod i nacisnąć jednocześnie przyciski TVTXT1 i SET

Jak znalezc kod do pilota uniwersalnego?

Automatyczne wyszukiwanie kodów

Naciśnij jednocześnie przyciski SET oraz np. TVTXT1 aż zaświeci się czerwona dioda. Naciśnij ponownie SET i zwolnij . Naciskaj cyklicznie przycisk POWER około 500 razy by przeszukać wszystkie kody pilota.