• Radio kuchenne retro mobilne Bluetooth akumulator

Symbol: 06048
Brak towaru
75.00 -13% 65.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
LTC
ISBN 06048
Zostaw telefon

Radio przenośne Retro LTC Nida

Kompaktowy radioodbiornik z teleskopową anteną i łącznością Bluetooth, nawiązujący stylistyką do urządzeń retro.

Wysoka jakość

Radia przenośne LTC to urządzenia wykonane z najwyższą starannością, w produkcji których zastosowane zostały komponenty wysokiej jakości. Dzięki temu produkt cechuje się długą żywotnością, niezawodnością i satysfakcją użytkowania, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiele możliwości zasilania

W radio Nida przewidziano aż 4 metody zasilania w celu zapewnienia największej wygody użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu masz dostęp do informacji w każdej sytuacji. Jeśli znajdujesz się w pobliżu gniazdka elektrycznego, radio zasilisz dołączonym do zestawu kablem AC lub poprzez gniazdo DC 5 V. Jeśli jesteś w miejscu bez dostępu do energii elektrycznej, z pomocą przyjdą dwie odrębne możliwości zasilania bateryjnego. Akumulator 18650 o pojemności 1200 mAh zasili Twoje radio przez wiele godzin, a w sytuacjach naprawdę awaryjnych możesz wykorzystać dwie baterie R20.

Łączność Bluetooth

LTC Nida to kompaktowe urządzenie o dużych możliwościach. Układ Bluetooth zastosowany w urządzeniu pozwala na połączenie z innym urządzeniem w sposób bezprzewodowy i strumieniowanie muzyki bezpośrednio do radia. W przeciągu kilku chwil sparujesz swój telefon z radioodbiornikiem i wypełnisz otoczenie swoją ulubioną melodią.

Trzy pasma radiowe

Tuner wbudowany w urządzenie umożliwia odbiór fal z pasm FM, AM oraz SW. Oznacza to obsługę tradycyjnych stacji radiowych FM oraz fal krótkich, cechujących się świetną propagacją. Dzięki tej funkcjonalności posłuchasz nie tylko tradycyjnych stacji nadawanych w Twoim kraju, ale potencjalnie również transmisji z najdalszych zakątków świata!

Obsługa urządzeń zewnętrznych

Solidny tuner radiowy, obsługa trzeba pasm częstotliwości i łączność Bluetooth to główne cechy radia Nida. Co, jeśli nie masz ochoty słuchać audycji radiowych, a na telefonie nie masz żadnych ciekawych piosenek? Wbudowane gniazdo USB-A oraz czytnik kart microSD pozwalają na podłączenie urządzeń zewnętrznych w sposób przewodowy i odtwarzanie muzyki bezpośrednio z nośników pamięci masowej.

Teleskopowa antena

Każde radio jest tak efektywne, jak bardzo efektywna jest jego zdolność do odbierania fal radiowych. LTC Nida zostało wyposażone w teleskopową antenę, która znacznie zwiększa możliwości urządzenia i pozwala na świetny odbiór stacji radiowych. Regulacja położenia anteny pozwala na ustawienie jej w najkorzystniejszym kierunku, a możliwość złożenia pozwala zachować kompaktowe wymiary urządzenia i ułatwia transport.

Wygodny uchwyt

Radio Nida mocno czerpie ze stylistyki urządzeń retro. Składany uchwyt komplementujący budowę urządzenia umożliwia wygodne przenoszenie radia z miejsca na miejsce. Wygodny transport w połączeniu z kompaktową bryłą urządzenia sprawia, że to radio może Ci towarzyszyć wszędzie — na spacerze, plaży lub wyjazdach na łono natury.

 

Marka LTC
Model Nida
Zasilanie AC 230 V / 50 Hz (kabel w zestawie)
DC 5 V 800 mA
Akumulator Li-ion 18650, 3.7 V, 1200 mAh
2 x Bateria R20 (brak w zestawie)
Obsługiwane częstotliwości FM: 88 - 108 MHz @ 10 dB
AM: 530 - 1600 KHz @ 86 dB
SW: 8.0 - 18.0 MHz @ 17 dB
Łączność bezprzewodowa Bluetooth 2.0
Złącza 1 x Gniazdo AC
1 x Gniazdo DC
1 x Gniazdo USB-A
1 x Czytnik kart microSD
Obsługiwany system plików FAT32 / exFAT
Format odtwarzanej muzyki mp3
Regulacja dostrajania Tak
Antena teleskopowa Tak
Długość anteny 60 cm
Temperatura pracy +5°C - +35°C
Kolor Brązowy
Wymiary 197 x 47 x 96 mm
W zestawie 1 x Radio LTC
1 x Kabel zasilający AC
1 x Instrukcja obsługi