Rozpocznij czat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Systemy alarmowe

Systemy alarmowe zwiększają ochronę monitorowanych obiektów – zarówno domowych, jak i firmowych (bez względu na ich wielkość).  Gwarantują poczucie komfortu, bezpieczeństwa i stabilności oraz pozwalają zmniejszyć ryzyko zagrożenia,

Oferujemy profesjonalne system alarmowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie które proponujemy należą do wiodących firm na rynku (SATEL i ROPAM) co jest gwarancją ich niezawodności. Jest to sprzęt najwyższej klasy, które znajduje zastosowanie w każdym domu oraz przedsiębiorstwie – bez względu na branżę. Atutem jest prosta obsługa oraz uniwersalność zastosowania. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie ma ochrona przed włamaniem, aktami wandalizmu czy pożarem. Sygnalizują nieprawidłowości (SMS)oraz pozwalają na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia(powiadomienie ochrony).

Nasza oferta obejmuje: centrale alarmowe, czujniki ruchu i dymu, sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne, manipulatory oraz różne moduły rozszerzające i komunikacji.