Rozpocznij czat
  • TERMOWENTYLATOR CERAMICZNY GRZEJNIK ELEKRTYCZNY DO KONTAKTU

Symbol: 06047
Brak towaru
41.50
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
LTC
ISBN 06047
Zostaw telefon

Termowentylator regulowany LTC z grzałką ceramiczną, 230 V, 400 W, do gniazdka, czarny.

Miniaturowy termowentylator podłączany bezpośrednio do gniazdka, wyposażony w szereg zaawansowanych funkcjonalności.

Wysoka jakość

Termowentylatory LTC wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co jednoznacznie przekłada się na trwałość i niezawodność urządzeń. Produkt cechuje się wysoką wydajnością i szeroką funkcjonalnością, zachowując przy tym kompaktowe wymiary. Termowentylatory LTC to urządzenia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

2-stopniowa regulacja

WT12 to urządzenie wyposażone w 2 tryby pracy, wpływające na charakterystykę pracy urządzenia. Przycisk na obudowie grzejnika umożliwia wybór jednej z dwóch intensywności nawiewu. Dwustopniowa regulacja pozwala zmniejszyć zużycie prądu w sytuacjach, w których praca urządzenia z maksymalną intensywnością nie jest wymagana.

Wbudowany termostat

Drugim sposobem dostosowania charakterystyki pracy urządzenia do potrzeb użytkownika jest wbudowany termostat. Dedykowana para przycisków umieszczonych na obudowie umożliwia regulację temperatury powietrza wydobywającego się z urządzenia. Termostat w połączeniu z możliwością określenia trybu pracy pozwala na precyzyjną kontrolę nad urządzeniem.

Wyświetlacz LED

Górną część obudowy urządzenia zajmuje cyfrowy wyświetlacz LED, otoczony przyciskami kontrolującymi urządzenie. Wyświetlacz zbiera wszelkie informacje na temat pracy urządzenia i przekazuje je w czytelny sposób. Dzięki niemu użytkownik jest w stanie odczytać aktualny tryb pracy, temperaturę termostatu oraz ustawienia programatora czasowego.

Programator czasowy

Termowentylator został wyposażony w programator czasowy, umożliwiający określenie czasu pracy urządzenia i zaplanowanie automatycznego wyłączenia. Dzięki tej funkcji użytkownik jest w stanie ustalić pozostały czas pracy urządzenia w zakresie 1h - 12h. Od teraz nie musisz już martwić się tym czy urządzenie zostało wyłączone, z WT12 wiesz to na pewno.

 

Marka LTC
Model WT12
Napięcie zasilania AC 220-240 V, 50-60 Hz
Moc znamionowa 400 W
Regulacja siły nawiewu 2-stopniowa
Regulacja temperatury 15°C - 32°C
Wyświetlacz LED Tak
Programator czasowy 1h - 12h
Złącze zasilające Europejskie, obrotowe
Przeznaczenie Do użytku wewnętrznego
Materiał wykonania Tworzywo sztuczne
Kolor Czarny
Wymiary 160 x 85 x 140 mm
Waga 500 g