Zadaj pytanie on-line
  • Wentylator stojący LTC 16", 38W, biały

Symbol: 05916
125.00 -22% 97.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
97
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Dostępność Mało
LTC

Zamówienie telefoniczne: 530-248-150

DUŻY WENTYLATOR STOJĄCY (PODŁOGOWY) STEROWANY ZDALNIE PILOTEM

✅ RENOMOWANA POLSKA MARKA LTC TO GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

✅ Doskonały, cichy a przy tym bardzo wydajny wentylator stojący, oferujący dużą powierzchnię śmigła oraz otwartą konstrukcję, zapewniającą silny podmuch powietrza, tak bardzo potrzebny każdemu człowiekowi w upalne dni.

➡️ STEROWANIE PILOTEM

Sterowanie za pomocą pilota pozwala na zmianę ustawień wentylatora bez potrzeby podchodzenia do urządzenia. Nie będziesz musiał już wstawać z fotela czy łóżka aby dostosować wiatrak do sowich potrzeb.

➡️ PILOTEM MOŻESZ ZMIENIAĆ

Siłę nadmuchu Zmieniać trub nawiwu Wyłączyć lub wyłączyć urządzenie Ustawić czas do wyłączenia siłę nadmuchu, zmienić tryb nawiewu czy go po prostu włączyć.

➡️ INNOWACYJNY TRYB SLEEP

Dodatkowy tryb Sleep sprawia, że wentylator stopniowo zwiększa i zmniejsza prędkość nadmuchu. Niweluje to ryzyko przeziębienia użytkownika podczas snu.

➡️ WBUDOWANY TIMER

Wbudowany Timer pozwala na ustawienie czasu pracy wentylatora, w zakresie od 30 minut do 7,5 godziny.

➡️ REWOLUCYJNE FUNKCJE

✔ NORMAL - W tym trybie wentylator pracuje z normalną prędkością. ✔ NATURE - W tym trybie wiatrak imituje zachowanie naturalnego wiatru, cyklicznie zmieniając prędkość śmigła. ✔ SLEEP - W tym trybie wentylator cyklicznie zmienia prędkość zaczynając od największej do najniższej. ✔ TIMER - Wciśnięcie tego przycisku powoduje ustawienie uśpienia wentylatora. Ustawiony czas uśpienia sygnalizują diody LED. Można wybrać z czterech ustawień czasu uśpienia: 0,5h, 1h, 2h, 4h.

➡️ 3-STOPNIOWA REGULACJA

✔ Panel sterowania na froncie umożliwia wybranie jednej z trzech prędkości nawiewu, włączenie lampki pozycyjnej do określania pozycji wentylatora w ciemnych pomieszczeniach oraz ustawianie timera i zmianę różnych opcji przyciskiem mode.

➡️ OSCYLACJA

 Praca wentylatora włączoną oscylacją korzystniej wpływa na chłodzenie powietrza w pomieszczeniu i zapewnienie w nim większej ilości świeżego powietrza. Dzięki oscylacji powietrza z kątem obrotu 90° wentylator obraca się na boki, chłodząc równomiernie całe pomieszczenie. Możesz wyłączyć funkcję oscylacji powietrza, jeśli chcesz.

➡️ CICHY, WYDAJNY I  SOLIDNY

 Duża wydajność urządzenia zapewni skuteczną ulgę w upalne letnie dni. Śmigło o średnicy 40 cm składa się z 3 łopatkek, dzięki czemu wentylator charakteryzuje się wysoką efektywnością i niskim poziomem hałasu.  Konstrukcja z tworzywa sztucznego jest lekka, a zarazem solidna i wytrzymała. Innowacyjny silnik zapewnia niezawodność i bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

➡️ REGULACJA KONTA NACHYLENIA

 Wentylator oferuje również możliwość regulacji kąta nachylenia czaszy która pozwala lepiej ukierunkować strumień nadmuchiwanego powietrza.

➡️ REGULACJA WYSOKOŚCI

 Dzięki regulowanej wysokości stojaka, urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

➡️ LAMPKA POZYCYJNA

 Pewnie nie raz Ci się zdarzyło w coś uderzyć kiedy panuje ciemność... Ten wentylator został wyposażony w lampkę która określa pozycję urządzenia i minimalizuje ryzyko kolizji.

✅ UNIWERSALNOŚĆ I STYL

 Nasz wentylator podłogowy doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu zmieści się również w niewielkich pomieszczeniach. ✔Tryb oscylacji z kątem obrotu 90° zapewnia lepszą dystrybucję przyjemnego podmuchu.

✅ WYSOKA JAKOŚĆ

 Wysoka jakość materiałów oraz estetyka wykonania sprawiają, że produkt ten spełnia funkcję zarówno użytkową jak i ozdobną, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

➡️ SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Marka: LTC Napięcie zasilania: AC 230V / 50Hz Moc: 38W +/- 3.8W Średnica czaszy: 16" Materiał wykonania: Plastik, metal Regulacja siły nawiewu: 3-stopniowa Ilość łopat śmigła: 3 Wysokość: 125 cm Podstawa krzyżowa: 450 mm Kolor: Biały WSZYSTKO STARANNIE ZABEZPIECZONE I SPAKOWANE W ORYGINALNY KARTON CO GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS TRANSPORTU.