Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wentylatory na zapalniczkę

Wentylatory na zapalniczkę

Wentylator samochodowy to urządzenie przenośne, które może zainstalować w każdym aucie. Pod względem sposobu montażu możemy wybierać spośród wentylatorów samochodowych pod zapalniczkę, wentylatorów samochodowych na baterie słoneczne lub wentylatorów na USB. Sprawdzamy, co warto wziąć pod uwagę podczas wybierania najlepszego wentylatora samochodowego. Wiatrak to  idealne rozwiązanie na ciepłe dni. Jego obroty są na tyle szybkie że bez problemu Cię bardzo szybko schłodzi powietrze w naszym aucie. Niezastąpiony podczas upałów. Można z niego korzystać  gdziekolwiek chcemy. Wystarczy podłączyć do gniazdka zapalniczki samochodowej.

Zalety wentylatora samochodowego 24v

Świetnie sprawdzi się w każdym samochodzie bez klimatyzacji - pomoże przetrwać nawet najbardziej upalne dni.

Zastosowanie dużego śmigła i mocnego silnika sprawiło, że wiatrak wytwarza dużą siłę nawiewu przy umiarkowanej głośności.

Zasilany jest z gniazdka zapalniczki samochodowej 24V, a długi kabel zasilający pozwola na bezproblemowe podłączenie wentylatora do prądu w każdym miejscu samochodu.

Posiada możliwość regulacji kąta nachylenia śmigła oraz włącznik/wyłącznik nawiewu.

Można go wygodnie zamocować w samochodzie (np. na szybie) za pomocą dołączonej mocnej przyssawki.

Można go zabrać np. na ryby, na camping, do namiotu, na łódkę itp.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wentylatora

Przeglądając oferty wentylatorów samochodowych, powinniśmy również zwrócić uwagę na ilość obrotów wyrażanych w jednostce RPM (prędkość obrotowa). Im wyższa wartość tym chłodzenie będzie bardziej efektywne.

Silny wiatr i niski poziom hałasu: Cichy wentylator samochodowy 12 V zapewnia silny wiatr, temperatura w aucie  spada i utrzymuje chłód, dzięki czemu podróżujący samochodem mają o wiele bardziej komfortowe warunki.  Specjalna konstrukcja zapewnia bardzo silny nawiew przy jednoczesnej energooszczędności. Wiatraczek możemy  zamocować do szyby lub innej płaskiej powierzchni za pomocą mechanicznej przyssawki. Do wyboru dwa tryby pracy - normalny i bardzo silny nawiew.