Rozpocznij czat
  • Opaska Odstraszacz Ultradźwiękowy Na Komary Owady

Symbol: 05389

ULTRADŹWIĘKOWA OPASKA ODSTRASZAJĄCA KOMARY DLA DZIECI I DOROSŁYCH Rewolucyjne urządzenie, przeznaczone do odstraszania komarów. Kompaktowa konstrukcja, którą możesz mieć zawsze przy sobie.

13.99 -3% 13.55
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
LTC

Zamówienie telefoniczne: 530-248-150

Zostaw telefon

ULTRADŹWIĘKOWA OPASKA ODSTRASZAJĄCA KOMARY DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Rewolucyjne urządzenie, przeznaczone do odstraszania komarów. Kompaktowa konstrukcja, którą możesz mieć zawsze przy sobie.

Bezpieczny produkt

W odróżnieniu od innych metod stosowanych przy likwidacji bądź odstraszaniu owadów, opaska prezentowana na tej aukcji jest całkowicie bezpieczna dla użytkownika. Nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów, nie korzysta z substancji chemicznych oraz nie wykorzystuje napięcia elektrycznego. Zasada działania urządzenia opiera się na specjalnie dobranych dźwiękach wysokiej częstotliwości, które skutecznie odstraszają owady, dla człowieka są niesłyszalne.

Duży obszar działania

Wydzielane przez urządzenie dźwięki odstraszają owady na powierzchni 8m2 dookoła użytkownika. Pozwoli to na spokojne spędzanie czasu na zewnątrz, niezakłócone w żaden sposób przez obecność niechcianych owadów.

Swoboda i uniwersalność

Lekka i kompaktowa konstrukcja umieszczona na silikonowej opasce. Pod względem komfortu noszenia niczym nie różni się od zegarka bądź opaski fitness. Dzięki zminiaturyzowaniu urządzenia i umieszczeniu go bezpośrednio na ciele użytkownika osiągnięto niebywałe korzyści - użytkownik jest chroniony od owadów bez względu na wykonywaną czynność, jednocześnie nie ograniczając w żaden sposób swojej swobody. Jeżeli z jakiegoś powodu umiejscowienie urządzenia na nadgarstku nie jest komfortowe, istnieje możliwość odłączenia opaski od głównego modułu. W takiej konfiguracji użytkownik może wykorzystać wbudowany klips i przytwierdzić urządzenie do wybranego miejsca, np. ubrania lub nakrycia głowy.

Długi czas pracy na baterii

Zazwyczaj miniaturyzacja urządzenia przenośnego wiąże się z krótszym czasem pracy na baterii. Opaska jest w stanie wytrzymać 20 dni nieprzerwanej pracy bez wymiany baterii. Dzięki tak długiej żywotności baterii użytkownik może praktycznie zapomnieć o aspekcie zasilania urządzenia. Jeśli nastąpi potrzeba wymiany ogniwa, można zrobić to w kilka sekund otwierając obudowę modułu głównego.

Specyfikacja techniczna

  • Zasilanie: 1 x LR44
  • Długość opaski: Regulowana, max 24cm
  • Obszar działania: 8 m2
  • Czas pracy na baterii: 500 godzin
  • Klips do montażu: Tak
  • Silikonowa opaska: Tak
  • Częstotliwość dźwięku: 4 KHz
  • Wymiary: 22.4 x 12.9 x 285 mm